קוד למשחק Mario Kart 8 Deluxe

מחיר: 329.00 ₪

התחרו והילחמו עם חבריכם בגרסה החדשה של מריאו קארט 8!

צאו לדרך עם הגרסה ה-Deluxe של מריאו קארט 8 ושחקו בכל זמן ובכל מקום! התחרו במירוץ מותח עם החברים שלכם או הלחמו בהם במצב קרב על מסלולי קרב חדשים או כאלה שמוכרים מגרסאות קודמות. שחקו באופן מקומי במשחק רב משתתפים של עד 4 שחקנים ב 1080p תוך כדי משחק במצב טלוויזיה. כל רצועה מגרסת ה- Wii U, כולל DLC, חזרה בצורה מפוארת ומרשימה. בנוסף, ה- Inklings מופיעים כדמויות אורח חדשות, יחד עם דמויות אהובות ו- Bowser Jr!

קוד המשחק הוא ל-Nintendo Switch  איך מכניסים קוד משחק לנינטנדו סוויץ׳? הנה מדריך בעברית. יש להגדיר את חשבון הנינטנדו לישראל על מנת להוריד את המשחק.

קוד למשחק Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart 8 Deluxe Digital Code

ז׳אנרים

  • אקשן
  • פלטפורמה

תקציר המשחק

Race and battle your friends in the definitive version of Mario Kart 8.

Hit the road with the definitive version of Mario Kart 8 and play anytime, anywhere! Race your friends or battle them in a revised battle mode on new and returning battle courses. Play locally in up to 4-player multiplayer in 1080p while playing in TV Mode. Every track from the Wii U version, including DLC, makes a glorious return. Plus, the Inklings appear as all-new guest characters, along with returning favorites, such as King Boo, Dry Bones, and Bowser Jr.!

 

חוות דעת
אין חוות דעת למוצר זה כרגע