תקנון האתר

לאתר Game Hub חשוב לרצות את קהילת הגיימרים בישראל ולכן חשוב לנו לתת לכם את הדילים הכי טובים על המשחקים הפופולארים.

האתר בעל ממשק בעברית, קל לתפעול ולרכישה מרובה של משחקים ועובד בשבילכם מסביב לשעון כדי לספק לכם קודים דיגיטליים למשחקים שאתם אוהבים.

 

ביטול עסקה

אין אפשרות לבטל רכישה של קודים דיגיטליים. לכן חשוב מאוד לפני קניית הקוד לבדוק שהמשחק אכן מתאים למחשב שלך (למפרט הטכני שלו), למערכת ההפעלה שלך, לצרכים שלך וכו׳.

לא ניתן לבטל רכישה של טובין פסידים, לרבות מוצרים שיוצרו בהתאמה אישית, מוצרים דיגיטליים (אשר נשלחו לרוכש באמצעות הדואר האלקטרוני), מוצרים הניתנים להעתקה ו/או שכפול ומוצרים שנפתחו מאריזתם המקורית.

 

שעות הפעילות והמשלוח של האתר

כל יום שאינו שישי-שבת או חג, בשעות 11:00 ועד 23:00.

 

אספקה

אספקת המוצרים הדיגיטליים (קוד דיגיטלי) תבוצע על פי מועדי האספקה המפורטים באתר אך ישלחו בכפוף לשעות הפעילות של האתר והמשלוח של האתר. הזמנות שיבוצעו בזמני חוסר הפעילות של האתר ישלחו בשעות הפעילות.

יתכן כי לא יוכלו מפעילי האתר לספק את כל או חלק מהמוצרים שנרכשו מסיבות שונות. במקרה זה, יוצע לרוכש לקבל מוצר חלופי, או לחילופין לבטל את העסקה או את חלקה ולקבל את כספו חזרה.

יתכן כי לא יוכלו מפעילי האתר לעמוד במועדי האספקה המפורטים באתר עבור חלק או כל המוצרים שנרכשו מסיבות שונות. במקרה זה, יוצע לרוכש להמתין לקבלת המוצרים, או לחילופין לבטל את העסקה או את חלקה ולקבל את כספו חזרה.