קוד למשחק Animal Crossing: New Horizons

מחיר: 329.00 ₪

לברוח לגן העדן האישי שלכם בו הכל בנוי בדיוק כפי שהייתם רוצים - זו המציאות במשחק החדש אנימל קרוסינג ניו הוריזנס!

הכנסו לאי נטוש וצרו גן עדן משלכם תוך כדי חקירה, יצירה והתאמה אישית במשחק Animal Crossing: New Horizons. האי הפרטי שלכם כולל שפע של משאבי טבע שניתן להשתמש בהם בכדי ליצור כל דבר, החל מכלים ועד פרטי נוי. תוכלו לצוד חרקים עם שחר הבוקר, לקשט את גן העדן שלכם לאורך כל היום, או ליהנות משקיעה על החוף תוך כדי דיג באוקיינוס. זמן היום והעונה תואמים את החיים האמיתיים, כך שכל יום באי שלך הוא הזדמנות לבדוק ולמצוא הפתעות חדשות בכל ימות השנה.

הראו את האוטופיה של האי שלכם למשפחה ולחברים - או ארזו את המזוודות ובקרו אצלם. בין אם אתם משחקים ברשת או עם אחרים שלידכם, החיים באי טובים אפילו יותר כאשר אתם יכולים לשתף אותם. גם בלי לטוס לאיים אחרים, אתם תפגשו צוות של תושבים באי שלכם, שהם בעלי חיים מקסימים מלאי אישיות. במשחק אנימל קרוסינג תפגשו פרצופים ידידותיים כמו טום נוק ואיזבל, שיעניקו לכם את שירותיהם ויעזרו לכם בשמחה להרחיב את הקהילה המאושרת שלכם. הימלטו למפלט האישי שלכם - מתי ובכל מקום שרק תרצו.

 

בנו את הקהילה שלכם מאפס באי נטוש שופע אפשרות

 • החיות שהן הדיירים באי שלכם יהפכו עם הזמן להיות גם החברים הכי טובים שלכם. פתחו מערכת יחסים ייחודית עם החיות המועדפות עליכם. חיות רבות מ- New Leaf מופיעות גם בגרסא New Horizons!
 • צרו את האי האישי שלכם והתאימו אישית את האופי שלכם, הבית, הקישוטים ואפילו הנוף עצמו
 • אספו חומרים לבניית הכל, החל ברהיטים וכלים! לאחר מכן, השתמשו במה שיצרתם כדי לתת לאי שלכם מגע אישי
 • צפו בשעה שביום ובעונות המתאימים לחיים האמיתיים - אפילו חצי כדור הארץ שלכם! כל יום טומן בחובו פוטנציאל להפתעות וגילויים מרעישים
 • הכירו את תושבי האי, טפחו גינת פרחים, דוגו דגים, לכדו חרקים מיוחדים, קשטו את האי, צודו מאובנים ועוד!

 

קוד המשחק הוא ל-Nintendo Switch  איך מכניסים קוד משחק לנינטנדו סוויץ׳? הנה מדריך בעברית. יש להגדיר את חשבון הנינטנדו לישראל על מנת להוריד את המשחק.

קוד למשחק Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons Digital Code

ז׳אנרים

 • סימולציה

תקציר המשחק

Escape to Your Personal Island Paradise

Escape to a deserted island and create your own paradise as you explore, create, and customize in the Animal Crossing: New Horizons game. Your island getaway has a wealth of natural resources that can be used to craft everything from tools to creature comforts. You can hunt down insects at the crack of dawn, decorate your paradise throughout the day, or enjoy sunset on the beach while fishing in the ocean. The time of day and season match real life, so each day on your island is a chance to check in and find new surprises all year round.

Show off your island utopia to family and friends—or pack your bags and visit theirs. Whether playing online or with others beside you, island living is even better when you can share it. Even without hopping on a flight, you’ll meet a cast of charming animal residents bursting with personality. Friendly faces like Tom Nook and Isabelle will lend their services and happily help you grow your budding community. Escape to your island getaway—however, whenever, and wherever you want.

 • Build your community from scratch on a deserted island brimming with possibility
 • Create your personal getaway and customize your character, home, decorations, and even the landscape itself
 • Collect materials to construct everything from furniture to tools! Then, use what you create to give your island a personal touch
 • Watch as the time of day and seasons match real life—even your hemisphere! Each day holds potential for surprises and discoveries
 • Get to know the island residents, garden, fish, decorate, hunt for fossils, and more!
חוות דעת
אין חוות דעת למוצר זה כרגע